hellfriend has rated 37 films ★★★ .

  • Jeepers Creepers

    ★★★

  • Land of Doom

    ★★★

  • Mark of the Devil

    ★★★

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

    ★★★

  • Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

    ★★★

  • In Search of History: Salem Witch Trials

    ★★★

  • McCabe & Mrs. Miller

    ★★★

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Frozen

    ★★★

  • Cars

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • Donnie Darko

    ★★★

  • Heavy Metal Parking Lot Alumni: Where Are They Now?

    ★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Killer Klowns from Outer Space

    ★★★

  • Friday the 13th

    ★★★