• Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Your Daughter Was Here

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Maanaadu

    ★★★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

  • Eternals

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★½

  • Candyman

    ★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Raging Fire

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Karnan

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Madalena

    ★★★★

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★★

  • Girl

    ★★★

  • Wander

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Debt Collectors

    ★★★

  • One Cut of the Dead – Mission: Remote

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★