Sort by

Agostina has logged 15 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Eddie the Eagle

Eddie the Eagle

2015
×
★★★★
Edit this entry  
28
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★½
Edit this entry  
26
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Doll

The Doll

2016
×
Read the review Edit this entry  
21
The Phantom of the Opera

The Phantom of the Opera

2004
×
★★★½
Edit this entry  
19
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★
Edit this entry  
18
He's Out There

He's Out There

2018
×
★★
Edit this entry  
16
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
House of Wax

House of Wax

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
In the Mouth of Madness

In the Mouth of Madness

1994
×
★★★
Edit this entry