• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Fistful of Vengeance

    ★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Rumble

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★

  • The Village Bride

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Twins

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★★

  • Extinct

    ★★★