ginger has logged 25 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
1917

1917

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
Edit this entry  
22
Swallow

Swallow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
last night i dreamt that somebody loved me

last night i dreamt that somebody loved me

2020
×
Edit this entry  
19
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Home Movies

Home Movies

2017
×
Edit this entry  
18
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Jerry Maguire

Jerry Maguire

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
One Direction: This Is Us

One Direction: This Is Us

2013
×
Read the review Edit this entry  
06
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry