Sort by
  • Beckham

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Shooting Stars

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Poker Face

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Rise

    ★★★

  • The Princess

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½