• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Injustice

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★½

  • Batman: Hush

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Brightburn

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★½

  • The Dirt

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★★½

  • Surviving R. Kelly

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★★

  • Rise of the Superheroes

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★½

  • The Death of Superman

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • The Cloverfield Paradox

  • Black Panther

    ★★★★½