• The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Dean Martin: King of Cool

    ★★★★

  • The Shrink Next Door

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Maid

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Real Charlie Chaplin

    ★★★★

  • Becoming Cousteau

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Hemingway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Happily

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Land

    ★★★½

  • Passing

    ★★★½

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Tango Shalom

    ★★

  • Tiger

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • Your Honor

    ★★★½

  • Audrey

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Reagans

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • The Life Ahead

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Walter Winchell: The Power of Gossip

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Belushi

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Comedy Store

    ★★★★★

  • The Comey Rule

    ★★★

  • Eat Wheaties!

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½