Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Scooby-Doo! And Krypto, Too!

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Halloween Ends

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Paralysis

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation