Sort by
  • McGregor Forever

    ★★½

  • Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • I Am Your Mother

    ★★★

  • In the Stars

    ★★★★

  • Screecher's Reach

    ★★★★

  • Sith

    ★★★★½

  • The American Gladiators Documentary

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Champions

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • The Grove

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ★★★

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Ancient Apocalypse

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Joe List: This Year's Material

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Living

    ★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Theo Von: Regular People

    ★½

  • Eternals

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Akakiri

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★½

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½