Sort by

guilherme has logged 17 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Climax

Climax

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
At Eternity's Gate

At Eternity's Gate

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Widows

Widows

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Vice

Vice

2018
×
★★★
Edit this entry  
19
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Edit this entry  
15
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★½
Edit this entry  
13
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★½
Edit this entry  
09
1985

1985

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
08
The Children Act

The Children Act

2017
×
★★★★
Edit this entry  
07
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Green Book

Green Book

2018
×
Edit this entry  
05
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Tree of Life

The Tree of Life

2011
×
★★½
Read prior review Edit this entry