Sort by
  • Best. Christmas. Ever!

    ½

  • The Christmas Classic

  • Reporting for Christmas

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • V/H/S/85

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Reptile

    ★★★½

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Fingernails

    ★★★★½

  • The Passenger

    ★★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Deadly DILF

    ½

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Jewel Thief

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

  • God Is a Bullet

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Jagged Mind

    ★★★½

  • The Lesson

  • Bad Things

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Queenmaker: The Making of an It Girl

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Robots

    ★★★

  • Saint Drogo

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Clock

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • The Unheard

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Down Low

    ★★★

  • Appendage

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★½

  • Card Zero

  • A Good Person

    ★★½