• Deep Water

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Malignant

    ★½

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Nineteen on Fire

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Athlete A

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Murder to Mercy - The Cyntoia Brown Story

    ★★★½

  • Normal People

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★★

  • The Turning

    ★½

  • Spree

    ★★½

  • Cheer

    ★★★★

  • Togo

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★½

  • Eli

    ★★★½