RSS feed for Herrvonspeck
  • Let the Right One In

    ★★★★

  • We Are What We Are

    ★★★

  • The Lazarus Effect

    ★★

  • It's Kind of a Funny Story

    ★★★½

  • Office Space

    ★★★

  • Byzantium

    ★★★½

  • The Voices

    ★★★½

  • The Last Winter

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★

  • Hesher

    ★★★½

  • The Story of Technoviking

    ★★★½

  • We Are What We Are

    ★★★½

  • In the Mouth of Madness

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Spring

    ★★★

  • Maggie

    ★★½

  • City of the Living Dead

    ★★½

  • Teeth

    ★★★½