Sort by

Atticus has logged 14 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Colony

The Colony

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
All I See Is You

All I See Is You

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Settlers

Settlers

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Malignant

Malignant

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Aftermath

Aftermath

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Level 16

Level 16

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Time After Time

Time After Time

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Wilding

The Wilding

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tell Me Who I Am

Tell Me Who I Am

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry