• Elvis

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Actors

    ½

  • Eternals

    ½

  • No Time to Die

  • Dune

  • Karen

    ★★★★★

  • Free Guy

    ½

  • Old

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • The Dig

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Tenet

    ½

  • Expedition Content

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Cats

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★½

  • Dark Waters

  • Jojo Rabbit

    ½

  • Identity Theft of a Cheerleader

  • Joker

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Her Smell

    ★★★★

  • High Life

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Climax

  • Solo: A Star Wars Story

  • Barren Trees

  • Ready Player One

  • Annihilation

    ★★★½

  • The 15:17 to Paris

    ½

  • Hereditary

    ★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Trial

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

  • Revenge

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

  • First Reformed

    ★★★★

  • The Shape of Water

  • Dunkirk

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Logan

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Jackie

  • Sully

    ★★★★½

  • Moonlight

  • Arrival

  • La La Land

  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • Now You See Me 2

    ★½