• The Post

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • This Is the End

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Tangled: Before Ever After

    ★★★★★

  • Rise of the Guardians

    ★★★★

  • The Butterfly Effect

    ★★★★

  • Blazing Saddles

    ★★★★

  • L.A. Confidential

    ★★★★

  • Back to the Future Part III

    ★★★★

  • The Fifth Element

    ★★★★

  • The Blair Witch Project

    ★★★½

  • The Big Lebowski

    ★★★★