• The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Attack of the 50 Foot Camgirl

    ★★½

  • Famous T&A 2

    ★★½

  • No. 10

    ★★★★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Blood Conscious

    ★★

  • Bad Girls

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • Mother Schmuckers

    ★★★★

  • Zombies From Sector 9

    ★½

  • Mustachio

    ★★★★★

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Playdurizm

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • The Dick Maas Method

    ★★★½

  • Cyst

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Snake Dick

    ★★

  • Bloody Hell

    ★★★

  • Mandibles

    ★★★★★

  • Come True

    ★★★★

  • Slaxx

    ★★½

  • PVT Chat

    ★★

  • Undergods

    ★★½

  • Deliver Us from Evil

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Spare Parts

    ★½

  • From Gerri With Love

    ★½

  • The Light Side

    ★★★½

  • Not Alone in Here

    ★★★½

  • One Cut of the Dead – Mission: Remote

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Teddy

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Sisters With Transistors

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Fried Barry

    ★★★★

  • Thee Wreckers Tetralogy

    ★★★★

  • The Trouble with Being Born

    ★★★★

  • Lieutenant Jangles

    ★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★★

  • Ninja Badass

    ★★★

  • Dinner in America

    ★★★★½

  • Lance (in a Neck Brace)

    ★★★½

  • Yummy

    ★★★★

  • Mees Kees in de wolken

    ★★½

  • The Long River Slides

  • Nocta

    ★★★½

  • The Third Hand

    ★★★

  • Tailgate

    ★★★

  • Inferno

    ★★★½

  • Deep Clean

    ★★★★

  • The Old Man Movie

    ★★★★

  • Finding Uranus

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Butt Boy

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Sea Fever

    ★★★½

  • About Endlessness

    ★★★★★

  • First Cow

    ★★★½

  • La Llorona

    ★★★½