Sort by
  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★½

  • Venus

  • Sick

  • The Menu

  • Bones and All

    ★★★½

  • Living with Chucky

    ★★★

  • The Year of the Shark

  • A Wounded Fawn

  • Family Dinner

  • Huesera

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Outfit

  • Bull Shark

    ½

  • The Requin

    ½

  • Piggy

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★

  • Scream

  • Licorice Pizza

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Black Friday

  • The Taking

  • The Exorcism of God

  • New York Ninja

    ★★★½

  • The Return of La Llorona

  • No. 10

    ★★★½

  • The Timekeepers of Eternity

    ★★★★

  • Squeal

    ★★★

  • Who Killed the KLF?

  • Homebound

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Alone with You

    ★½

  • This is GWAR

    ★★★★

  • Saloum

    ★★★

  • Some Like It Rare

    ★★★½

  • Freaks Out

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Zalava

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Death Rider in the House of Vampires

  • Candyman

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★½

  • Swim

  • Luzifer

  • After Blue (Dirty Paradise)

  • Mad God

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Vortex

  • Pig

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Midnight

    ★★★½

  • Agnes

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Great White

    ★½

  • Cannon Arm and the Arcade Quest

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

  • Sharks of the Corn

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • The Sadness

    ★★★

  • Monsters of Man

    ★½