RSS feed for hexyourex

hexyourex has logged 12 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Talhotblond

Talhotblond

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mommy Dead and Dearest

Mommy Dead and Dearest

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal

At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
All That We Destroy

All That We Destroy

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Widows

Widows

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
The Field Guide to Evil

The Field Guide to Evil

2018
×
★★½
Edit this entry  
07
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dry Blood

Dry Blood

2017
×
★★
Edit this entry  
06
Always Shine

Always Shine

2016
×
★★½
Edit this entry  
06
I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer

2016
×
★★½
Edit this entry  
04
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry