RSS feed for hexyourex

hexyourex has watched 112 fantasy films.

  • Aquaman 2

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Zombi Child

    ★★★

  • Aladdin

  • Yesterday

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Paradise Hills

    ★★

  • Aquaman

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Down a Dark Hall

    ★★★

  • Bao

  • Black Panther

  • Mandy

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Coco

  • Errementari: The Blacksmith and the Devil

  • Thor: Ragnarok

  • Cold Skin

  • Tigers Are Not Afraid

  • Blue My Mind

    ★★★

  • Ayla

    ★★

  • The Maus

  • The Shape of Water

  • Wish Upon

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Stephanie

  • Beauty and the Beast

  • A Ghost Story

  • A Monster Calls

  • Suicide Squad

  • A Dark Song

  • Before I Wake

  • Crimson Peak

  • Southbound

  • About Time

  • R.I.P.D.

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

  • Diamond Flash

    ★★★½

  • Gulliver's Travels

  • The Lovely Bones

  • Mr. Nobody

  • Enter the Void

    ★★★★★

  • Twilight

  • Across the Universe

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

  • Ratatouille

  • Perfume: The Story of a Murderer

  • Pan's Labyrinth

  • Lady in the Water

  • Click

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

  • Shutter

  • Spider-Man 2

  • House of Voices

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

  • 13 Going on 30

  • Dawn of the Dead

  • The Haunted Mansion

  • Underworld

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

  • Spider-Man

  • Queen of the Damned

  • Rabbits

  • Vanilla Sky

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

  • Spirited Away

  • The Devil's Backbone

  • Donnie Darko

  • The Family Man