• Metal Lords

  • RRR

  • Marry Me

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • The Manor

    ★★★★★

  • Black as Night

  • Bingo Hell

  • There's Someone Inside Your House

  • Nightbooks

  • Copshop

    ★★★★★

  • Spencer

  • Vacation Friends

  • Respect

  • Resort to Love

  • Fear Street: 1666

  • Jolt

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Till Death

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Werewolves Within

  • Lady Boss: The Jackie Collins Story

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • Flee

  • Psycho Goreman

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

  • The Banishing

  • Blithe Spirit

  • Freaky

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★★★

  • Enola Holmes

  • Love, Guaranteed

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The Sleepover

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★★

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★★★

  • Host

    ★★★★★

  • #Alive

  • Extraction

    ★★★

  • Boys from County Hell

  • 12 Hour Shift

  • The Lost Husband

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

  • Spenser Confidential

  • Bloodshot

  • Fantasy Island

  • My Valentine

  • Shirley

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Zola

  • Scare Me

    ★★★★★

  • Uncle Frank

  • His House

  • Bad Hair

  • Go!

  • Underwater

    ★★★

  • Stage Mother

  • The Grudge

  • Midnight Kiss

    ★★★

  • Cats

    ★★

  • Mistletoe & Menorahs

  • A Nasty Piece of Work

  • Charlie's Angels

  • Here Comes Hell

  • Saint Maud

  • Pure

    ★★★★★

  • Blood Quantum

  • The Fanatic

  • Angel Has Fallen

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • School Spirit