RSS feed for Hannah
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Bring the Soul: The Movie

Bring the Soul: The Movie

2019
×
Edit this entry  
10
Burn the Stage: The Movie

Burn the Stage: The Movie

2018
×
Edit this entry  
10
The Family

The Family

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
The Great Hack

The Great Hack

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Edit this entry  
06
Bulworth

Bulworth

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Country Bears

The Country Bears

2002
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Harold and Maude

Harold and Maude

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time in Hollywood

Once Upon a Time in Hollywood

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Natural Born Killers

Natural Born Killers

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Crawl

Crawl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Drop Dead Fred

Drop Dead Fred

1991
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Deadfall

Deadfall

1993
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Lair of the White Worm

The Lair of the White Worm

1988
×
★★½
Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★
Edit this entry  
21
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★½
Edit this entry  
19
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★
Edit this entry  
16
The Secret

The Secret

2007
×
Read the review Edit this entry  
14
Late Night

Late Night

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Aladdin

Aladdin

1992
×
★★★★
Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
20
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
15
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Second Sight

Second Sight

1989
×
Read the review Edit this entry  
06
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry