RSS feed for Hannah

Hannah has rated 659 dramatic films.

  • Parasite

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★½

  • Joker

    ★★

  • Heat

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Freaks

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Shanghai Surprise

    ½

  • Observe and Report

    ★★½

  • Gosford Park

    ★★★★

  • Bulworth

    ★★★

  • Harold and Maude

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Django Unchained

    ★★★

  • Once Upon a Time... in Hollywood

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★