RSS feed for Hannah

Hannah has rated 166 horror films.

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Piercing

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Crawl

    ★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • The Lair of the White Worm

    ★★½

  • Bride of Chucky

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Hounds of Love

    ★★★½

  • Revenge

    ★★★½

  • Cam

    ★★★★

  • Diabolique

    ★★★★½

  • Dawn of the Dead

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • Sinister

    ★★★