• Love, Simon

    ★★★★★

  • I Can Only Imagine

  • Annihilation

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hearts Beat Loud

    ★★★★

  • Never Goin' Back

  • The Miseducation of Cameron Post

  • Hereditary

  • Assassination Nation

    ★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★★

  • RBG

    ★★★★

  • Wildlife

  • Sorry to Bother You

  • Won't You Be My Neighbor?

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Generation Wealth

  • Private Life

  • Blindspotting

  • Searching

    ★★★★

  • Tom Segura: Disgraceful

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: USS Callister

  • The Post

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Wonder

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Justice League

    ★½

  • Jack Whitehall: At Large

  • Coco

    ★★★★

  • Weekends

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • SPF-18

  • I'm Not Here

    ★★★

  • The Lego Ninjago Movie

  • Victoria & Abdul

  • Unicorn Store

  • Downsizing

  • Stronger

  • Molly's Game

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★

  • Home Again

    ★★

  • It

    ★★

  • Suburbicon

    ★★

  • Battle of the Sexes

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

  • Little Evil

  • American Made

    ★★★½

  • Descendants 2

  • #realityhigh

    ★½

  • Late Afternoon

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • The House

  • Chris D'Elia: Man on Fire

  • The Book of Henry

  • Oh, Hello on Broadway

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • In a Heartbeat

  • Good Time

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Everything, Everything

  • Even Asteroids Are Not Alone