RSS feed for Higgins

Higgins has logged 26 entries for family films.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Abominable

Abominable

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Goosebumps 2: Haunted Halloween

Goosebumps 2: Haunted Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Tangled Ever After

Tangled Ever After

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Paperman

Paperman

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bao

Bao

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Galaxy Quest

Galaxy Quest

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Early Man

Early Man

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Rad

Rad

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry