RSS feed for Higgins
  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Little Monsters

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Memory: The Origins of Alien

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Pooka!

    ★★★½

  • They Come Knocking

    ★★★½

  • Treehouse

    ★★★½

  • School Spirit

    ★★★

  • Pure

    ★★★

  • Truth or Dare

    ★★½

  • Open Season 2

    ★★½

  • Boog and Elliot's Midnight Bun Run

    ★★★

  • Abominable

    ★★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★½