Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Saltburn

Saltburn

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Priscilla

Priscilla

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Taylor Swift: The Eras Tour

Taylor Swift: The Eras Tour

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Exorcist: Believer

The Exorcist: Believer

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th

Friday the 13th

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Saw X

Saw X

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Nun II

The Nun II

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Funny Games

Funny Games

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The New Boy

The New Boy

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Dead Don't Hurt

The Dead Don't Hurt

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
After Everything

After Everything

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Beautiful Disaster

Beautiful Disaster

2023
×
Read the review Edit this entry  
10
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
My Big Fat Greek Wedding 3

My Big Fat Greek Wedding 3

2023
×
Read the review Edit this entry  
07
My Big Fat Greek Wedding 2

My Big Fat Greek Wedding 2

2016
×
★★
Edit this entry  
07
My Big Fat Greek Wedding

My Big Fat Greek Wedding

2002
×
★★★½
Edit this entry  
27
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Insidious: The Red Door

Insidious: The Red Door

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Miss Congeniality

Miss Congeniality

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Boogeyman

The Boogeyman

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Last Thing He Told Me

The Last Thing He Told Me

2023
×
★★★
Edit this entry  
11
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Daisy Jones & the Six

Daisy Jones & the Six

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
65

65

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry