• Black Friday

    ★★

  • Man or Tree

    ★★★½

  • Lilias Adie

    ★★★

  • Let the Wrong One In

    ★★★½

  • To the Moon

    ★★★½

  • Cosmic Dawn

  • GUTS

    ★★★★

  • The Last Days

    ★★★

  • Inheritance

    ★★½

  • Uncle

  • No. 10

    ★★★★½

  • The Timekeepers Of Eternity

    ★★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Sweet Mary, Where Did You Go?

    ★★★½

  • The Tenant

    ★★★★

  • Masking Threshold

    ★★½

  • The Exorcism of God

    ★★★½

  • Homebound

    ★★★

  • Barbarians

    ★★½

  • Psychos

  • Nightbooks

    ★★★½

  • LuLaRich

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Zalava

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Glasshouse

    ★★½

  • Stanleyville

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★★★

  • Superhost

    ★½

  • NYX 13 Minutes of Horror Film Fest: Folklore

    ★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Calving

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Bloody Oranges

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Midnight

    ★★½

  • False Positive

    ★★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • Agnes

    ★★★★★

  • All My Friends Hate Me

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Lucid

    ★★★

  • The Truth About Hastings

    ★★★★½

  • The Dangerous Type

    ★★★½

  • Cannon Arm and the Arcade Quest

    ★★★★★

  • Sasquatch

    ★★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Fourth Wall

    ★★★★

  • The Feast

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★★

  • Son

    ★★★