Sort by
  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Freaky

    ★★★

  • The Old Ways

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • In Search of Darkness

    ★★★½

  • Blow the Man Down

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Extra Ordinary

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • The Vast of Night

    ★★★

  • The Report

    ★★½

  • Glass

    ★★