Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Return to Seoul

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★