Sort by
  • The Gray Man

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • The Alpinist

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Uncorked

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Outpost

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • ZZ Top - That Little Ol' Band from Texas

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★½

  • Close

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • The Package

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

  • Like Father

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Duck Butter

    ★★

  • Super Troopers 2

    ★★★

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Blockers

    ★★½

  • Game Night

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Katt Williams: Great America

    ★★★

  • Bright

    ★★★

  • El Camino Christmas

    ★★½

  • Born Strong

    ★★★½

  • Justice League

    ★★★

  • Wheelman

    ★★★

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Geostorm

    ★½

  • Spielberg

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Kodachrome

    ★★★½

  • American Assassin

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Shot Caller

    ★★★

  • Okja

    ★★★½

  • Sand Castle

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • After Porn Ends 2

  • Goon: Last of the Enforcers

    ★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★