Sort by
  • Cape Fear

    ★★★★★

  • Redbelt

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Unlawful Entry

    ★★★★

  • Spartan

    ★★★★★

  • The Island of Dr. Moreau

    ★★★

  • Defiance

    ★★

  • Chain Reaction

    ★★★

  • Judgment Night

    ★★★

  • Viy

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Exiled: The Chosen Ones

    ★★

  • Baby Assassins

    ★★★

  • Turbulence

    ★★★

  • Wild Things

    ★★★

  • Black Rain

    ★★★★

  • 1492: Conquest of Paradise

    ★★★

  • Thelma & Louise

    ★★★★