• Fast Five

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Gosford Park

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • The Heartbreak Kid

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

  • Who's Afraid of Virginia Woolf?

    ★★★★

  • The Decline of Western Civilization

    ★★★★★

  • Army of the Dead

  • Carmen Christopher: Street Special

    ★★★★★

  • American Honey

    ★★★★

  • Badlands

    ★★★★★

  • High-Rise

    ★★½

  • Kajillionaire

    ★★★

  • Swallow

    ★★★