Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Dirty Vote

  • One Day

    ★★★★

  • Upgraded

    ★★★★

  • Agak Laen

    ★★★

  • Miller's Girl

    ★★½

  • ted

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★½

  • Race for Glory: Audi vs Lancia

    ★½

  • SPY x FAMILY CODE: White

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Wonka

    ★★★½

  • Pendatang

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Cigarette Girl

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Bodies

    ★★★★

  • Freelance

    ★★

  • Believer 2

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • A Time Called You

    ★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★★

  • Jawan

    ★½

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Retribution

  • Guns & Gulaabs

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Moving

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Concrete Utopia

    ★★★

  • The Moon

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Prize

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • I.S.S.

    ★★

  • He Went That Way

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★½

  • Kandahar

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Animal Kingdom

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★★

  • Fast X

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Dream

    ★★

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Down Low

    ★★★★