Sort by

han has logged 441 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★★
Edit this entry  
31
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Flee

Flee

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
30
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Mass

Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Silent Sea

The Silent Sea

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
I Origins

I Origins

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Rush

Rush

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Life, and Nothing More...

Life, and Nothing More...

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Where Is My Friend's House?

Where Is My Friend's House?

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
And Then We Danced

And Then We Danced

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
20
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Wheel of Fortune and Fantasy

Wheel of Fortune and Fantasy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Prophet

A Prophet

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hating Game

The Hating Game

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
A Friend of Mine

A Friend of Mine

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Yuni

Yuni

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Edit this entry  
18
Stundenhotel

Stundenhotel

2000
×
Edit this entry  
16
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Munich

Munich

2005
×
★★★
Edit this entry  
15
Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Edit this entry  
13
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★
Edit this entry  
11
Georgia

Georgia

2021
×
Edit this entry  
11
Prayers for the Stolen

Prayers for the Stolen

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★½
Edit this entry  
10
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Edit this entry  
10
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Edit this entry  
09
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Edit this entry  
07
King's Road

King's Road

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Alone in Berlin

Alone in Berlin

2016
×
★★★
Edit this entry  
07
Belfast

Belfast

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
No More School

No More School

2000
×
★★
Read the review Edit this entry