Sort by

han has logged 32 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
31
No Regrets

No Regrets

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Salvador (Puig Antich)

Salvador (Puig Antich)

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Life of Pi

Life of Pi

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Lorelei

Lorelei

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Honolulu

Honolulu

2001
×
Read the review Edit this entry  
26
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Edit this entry  
25
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★½
Edit this entry  
24
Words Bubble Up Like Soda Pop

Words Bubble Up Like Soda Pop

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★
Edit this entry  
23
Kingdom: Ashin of the North

Kingdom: Ashin of the North

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Isi & Ossi

Isi & Ossi

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Sleeping with Other People

Sleeping with Other People

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Edit this entry  
18
Thor

Thor

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Edit this entry  
17
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★
Edit this entry  
16
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★
Edit this entry  
15
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
10
State of the Union

State of the Union

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ponyo

Ponyo

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Intern

The Intern

2015
×
★★★½
Edit this entry  
08
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
Prime Time

Prime Time

2021
×
★★
Edit this entry  
06
Profile

Profile

2018
×
★★★
Edit this entry  
06
Wonder

Wonder

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Read the review Edit this entry