Letterboxd — Your life in film

Forgotten password?

×
han

han

  • Activity
  • Activity
  • Films
  • Diary
  • Reviews
  • Watchlist
  • Lists
  • Likes
  • Tags
  • Network
  • Gift Pro
  • RSS feed for han
  • Watched
  • Diary
  • Reviews
  • Ratings
  • Remove filters
  • Account Filters
    • Show watched films
    • Hide watched films
    • Show liked films
    • Hide liked films
    • Show rated films
    • Hide rated films
    • Show logged films
    • Hide logged films
    • Show rewatched films
    • Hide rewatched films
    • Show reviewed films
    • Hide reviewed films
    • Show films in watchlist
    • Hide films in watchlist
    • Show films you own
    • Hide films you own
  • Content Filters
    • Show short films
    • Hide short films
    • Show TV shows
    • Hide TV shows
    • Hide documentaries
    • Hide unreleased titles
    • Show obscure films
    • Hide obscure films
    • Show Nanocrowd films
    • Hide Nanocrowd films
Sort by
  • When Reviewed
  • Review Activity
  • Review Count
  • Film Name
  • Release Date
    • Newest First
    • Earliest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • han’s Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Average Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Film Length
    • Shortest First
    • Longest First
  • Film Popularity
  • All time
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • All ratings
  • ★★★★★
  • ★★★★½
  • ★★★★
  • ★★★½
  • ★★★
  • ★★½
  • ★★
  • ★½
  • ★
  • ½
  • No rating
  • Broker

    Broker 2022

    ★★★★½ Watched by han 20 Jun 2022

    son heung min cameo

  • Cha Cha Real Smooth

    Cha Cha Real Smooth 2022

    ★★★★½ Watched by han 19 Jun 2022

    hate how related it is

  • Hustle

    Hustle 2022

    ★★★★ Watched by han 15 Jun 2022

    take all the stars for slandering football a couple of times but give 4 of them back for bo cruz only

  • Crazy Rich Asians

    Crazy Rich Asians 2018

    ★★★½ Watched by han 11 Jun 2022

    i stan ci astrid

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    Love, Death & Robots: Jibaro 2022

    ★★★★★ Watched by han 20 May 2022

    BANGEEERRRRR

  • RRR

    RRR 2022

    ★★★★½ Watched by han 21 May 2022

    there's cinema, and the there's this movie

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    Chip 'n Dale: Rescue Rangers 2022

    ★★★★ Watched by han 22 May 2022

    more madness

  • In Tranzit

    In Tranzit 2007

    ★★ Watched by han 17 May 2022

    hope this is the last time i watch daniel brühl's movie where he plays a nazi

  • Morbius

    Morbius 2022

    ★ Watched by han 15 May 2022

    🤯

  • Die Tomorrow

    Die Tomorrow 2017

    ★★★½ Watched by han 14 May 2022

    i wished i was mayfly

  • John Rabe

    John Rabe 2009

    ★★★ Watched by han 13 May 2022

    daniel brühl in that moustache owns me

  • Great Freedom

    Great Freedom 2021

    ★★★★ Watched by han 09 May 2022

    he kinda looks like erin's father from derry girls for me

Newer
Older
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 31
  • About
  • News
  • Pro
  • Apps
  • Podcast
  • Year in Review
  • Gift Guide
  • Help
  • Terms
  • API
  • Contact
Twitter
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

© Letterboxd Limited. Made by fans in Aotearoa. Film data from TMDb. Mobile site.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google privacy policy and terms of service apply.

Upgrade to remove ads

Letterboxd is an independent service created by a small team, and we rely mostly on the support of our members to maintain our site and apps. Please consider upgrading to a Pro account—for less than a couple bucks a month, you’ll get cool additional features like all-time and annual stats pages (example), the ability to select (and filter by) your favorite streaming services, and no ads!

Tell me about Pro