• Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • After Ever Happy

  • DC League of Super-Pets

  • Lightyear

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Marmaduke

    ½

  • In Space with Markiplier

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Tall Girl 2

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Fireheart

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Scream

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Back to the Outback

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • House of Gucci

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Solar Opposites Holiday Special

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Olaf Presents

    ★½

  • The Shrink Next Door

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Man Who Drew God

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

  • Dug Days

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Vivo

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Legacy of Chucky

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Lamb

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Randy Feltface: Purple Privilege

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Little Prince(ss)

    ★½