Sort by
  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★

  • Foe

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Bad Things

    ★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Love Again

    ★½

  • Love & Death

    ★★★½

  • Robots

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Swarm

    ★★★

  • I Used to Be Funny

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Inside

    ★★½

  • Reality

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Passages

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • Do Revenge

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★