• Prey

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • The Deep House

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★