Sort by
  • Sharper

  • Millennium Bugs

    ★★★★

  • Queen Regent

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Xenolith Atlas

  • Babylon

  • Hang The Pale Bastard

  • Avatar: The Way of Water

  • Emancipation

    ★★★★

  • Spirited

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Devil's Workshop

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★½

  • Confess, Fletch

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • Wendell & Wild

  • The Fabelmans

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • Causeway

    ★★★½

  • No Bears

  • Blonde

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

  • The Eternal Daughter

  • Saint Omer

  • Dead for a Dollar

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

  • Empire of Light

    ★½

  • Pearl

  • Women Talking

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Bones and All

  • A Couple

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

  • I Came By

  • Beast

  • Day Shift

  • Against Time

    ★★★★½

  • Prey

  • Luck

    ★★

  • Hansan: Rising Dragon

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

  • Tahan

  • Alienoid

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Reef: Stalked

  • Victoria's Secret: Angels and Demons

  • The Gray Man

  • Detective vs. Sleuths

  • Black Bird

  • Vesper

  • First Love

  • Spiderhead

  • Irma Vep

  • Fire Island

  • Vikram

  • What Is a Woman?

  • Broker

  • Pacifiction

  • Elvis

  • Stars at Noon