• Untold: Breaking Point

    ★★★★

  • Clickbait

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Undoing

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • Greenland

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Irresistible

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Hollywood

    ★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Quiz

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • McMillion$

    ★★★