Sort by

James has logged 11 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
John Wick

John Wick

2014
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Fog

The Fog

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry