Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Redeem Team

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

  • Aksel

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

  • He's All That

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • To the Beat! Back 2 School

    ★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½