RSS feed for claire

claire has logged 11 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Into the Okavango

Into the Okavango

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★½
Edit this entry  
15
Saved!

Saved!

2004
×
★★★★
Edit this entry  
15
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★
Edit this entry  
15
High Life

High Life

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
The Fighter

The Fighter

2010
×
★★★★
Edit this entry  
05
Memento

Memento

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★½
Edit this entry  
03
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★
Edit this entry