Sort by
  • The Creator

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Mercy Falls

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • 2018

    ★★★★

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • The Wandering Earth II

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Poker Face

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil