RSS feed for Zack
  • Circus of the Dead

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★★½

  • Capone

    ★★★★

  • Grizzly II: Revenge

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★★½

  • Trick

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Itsy Bitsy

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Randy Writes a Novel

    ★★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★★½

  • The Perception

  • Malevolent

    ★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Apostle

    ★★★★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★½

  • Hold the Dark

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • May the Devil Take You

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Possum

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★★★½

  • Batman Ninja

    ★★★

  • Chris Rock: Tamborine

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★½

  • They Remain

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★★

  • Hollow in the Land

    ★★★

  • Terrified

    ★★★★

  • Patton Oswalt: Annihilation

  • Errementari: The Blacksmith and the Devil

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Ram Dass, Going Home

    ★★★★★

  • Cult of Chucky

    ★★★½

  • Vampire Clay

    ★★★½

  • Revenge

    ★★★★

  • Downrange

    ★★★½

  • Never Steady, Never Still

    ★★★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★★

  • It

    ★★★½

  • Temple

    ★★★

  • The Vault

    ★★★½

  • Veronica

    ★★★½

  • Leatherface

    ★½

  • Fantasy Sentences

    ★★★★

  • Little Evil

    ★★★★

  • Joe Mande's Award-Winning Comedy Special

    ★★★

  • Sequence Break

    ★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Zygote

    ★★★½