• Dune

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Long Toast

    ★★★

  • Beast Mode

    ★★

  • S.O.S. Survive or Sacrifice

    ½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • Fear PHarm

    ★★½

  • Veggie Hunt

    ★★★

  • The Pale Door

    ★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • The Trees Have Eyes

    ½

  • Follow Me

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Pit Stop

  • Black Water: Abyss

    ★★½

  • Ghosts of War

    ★★★

  • Force of Nature

    ★★

  • The Curse of Hobbes House

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Becky

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • Not Alone in Here

    ★★★½

  • Penance Lane

    ★★½

  • The Droving

    ★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Abominable

  • Marcy Learns Something New

    ★★★

  • Dead by Dawn

    ★½

  • Shadowed

    ★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • Hunter's Moon

    ★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Dark Entity

    ★★★½

  • I Am Fear

    ★½

  • Don't Let Them In

    ★★

  • Pandamonium

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Amityville Island

    ½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Bone Breaker

    ½

  • The Warrant

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Dead Earth

    ½

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★★

  • Downhill

    ★½

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • John Henry

    ★½

  • The Turning

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

    ★½

  • A Bicycle Ride In A Walmart

  • Infected

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★